Squishy The Suicidal Pig

Platform Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2,00TL
  • Boyut 16,51 MB
  • Version 1,0,2
  • Dil İngilizce
  • Firma Panic Art Studios
Bizleri nostaljik bir gezintiye çıkaran oyun içerisinde sakladığı gizemler ile bizleri kendine çekiyor.

 Nostaljik sidescroller tarzı oynanışıyla Squishy the Suicidal Pig sizleri oyun tarihinin eski zamanlarına götürürken yenilikçi bölüm mekanikleri ve zevkli oynanışıyla da her türden oyuncuyu etkilemeyi başarıyor. Bölümler içerisinde yer alan küçük boss'lar, sonradan açılabilen özellikler, inanılmaz zorlayıcı boss savaşları bizleri bekliyor.

 Squishy the Suicidal Pig'in bölümleri boyunca karşılaştığımız bulmacalar zekice tasarlanmış ve genellikle bu tarz oyunlarda bulunan tekdüze mantıkla ilerlemiyor. Bir yanda duvarları kırmak için dinamitler patlatırken diğer yandan zıplayışınızı ayarlayarak platformlar arası geçiş yapmak zorunda kalıyorsunuz. Bu da oyunun oynanabilirliğini ve genel olarak eğlencesini arttırıyor. Mobil platformlarda bulunan birçok ilerlemeli oyunun aksine Squishy the Suicidal Pig'i farklı yapan özelliği oyuna başladığınız anda anlayacaksınız.

 Eğer platform oyunlarıyla aranız iyiyse ve mobilde gerçekten keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Squishy the Suicidal Pig'i Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinize ufak bir ücret (2 TL) karşılığında alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Squishy The Suicidal Pig indir